- Počasí
- Spojené státy americké
- Arizona
- Fredonia
Aktuální počasí Fredonia
Aktuální počasí přímo pro město Fredonia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 2. 4. (20:00) do 2. 4. (20:20)
9°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
