- Počasí
- Irská republika
- Connaught
- Fallmore
Aktuální počasí Fallmore
Aktuální počasí přímo pro město Fallmore. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 4°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 8°C |
