- Počasí
- Gruzie
- Samcche-Džavachetie
- Esht’ia
Aktuální počasí Esht’ia
Aktuální počasí přímo pro město Esht’ia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
