- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Esfād
Aktuální počasí Esfād
Aktuální počasí přímo pro město Esfād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 25°C |
