- Počasí
- Turecko
- Karamanská provincie
- Ermenek
Aktuální počasí Ermenek
Aktuální počasí přímo pro město Ermenek. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
