- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Eppelheim
Aktuální počasí Eppelheim
Aktuální počasí přímo pro město Eppelheim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 9°C |
