- Počasí
- Spojené státy americké
- Massachusetts
- Edgartown
Aktuální počasí Edgartown
Aktuální počasí přímo pro město Edgartown. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 10°C |
