- Počasí
- Izrael
- Southern District
- Doẖan
Aktuální počasí Doẖan
Aktuální počasí přímo pro město Doẖan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
