- Počasí
- Ukrajina
- Mykolayiv Oblast
- Dobre
Aktuální počasí Dobre
Aktuální počasí přímo pro město Dobre. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 8°C |
