Aktuální počasí Dizy
Aktuální počasí přímo pro město Dizy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 3. 5. (00:00)
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
