- Počasí
- Indie
- Rádžasthán
- Dīdwāna
Aktuální počasí Dīdwāna
Aktuální počasí přímo pro město Dīdwāna. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 33°C |
