- Počasí
- Itálie
- Friuli Venezia Giulia
- Devincina
Aktuální počasí Devincina
Aktuální počasí přímo pro město Devincina. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 31. 5. (13:00) do 1. 6. (00:00)
Bouřky
Platí od 31. 5. (13:00) do 31. 5. (20:00)
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
