- Počasí
- Palestinská území
- Dayr Sāmit
Aktuální počasí Dayr Sāmit
Aktuální počasí přímo pro město Dayr Sāmit. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
