- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Dangzhu
Aktuální počasí Dangzhu
Aktuální počasí přímo pro město Dangzhu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 8°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
