- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Courbiac
Aktuální počasí Courbiac
Aktuální počasí přímo pro město Courbiac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
