- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Clayton-le-Woods
Aktuální počasí Clayton-le-Woods
Aktuální počasí přímo pro město Clayton-le-Woods. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
