Aktuální počasí Calipan
Aktuální počasí přímo pro město Calipan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 22°C |
