Aktuální počasí Cajaruro
Aktuální počasí přímo pro město Cajaruro. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 26°C |
