Aktuální počasí Cabacao
Aktuální počasí přímo pro město Cabacao. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 29°C |
