- Počasí
- Nizozemsko
- North Holland
- Bussum
Aktuální počasí Bussum
Aktuální počasí přímo pro město Bussum. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
