- Počasí
- Maďarsko
- Bekes County
- Bucsa
Aktuální počasí Bucsa
Aktuální počasí přímo pro město Bucsa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
