- Počasí
- Polsko
- Malopolské vojvodství
- Brzezinka
Aktuální počasí Brzezinka
Aktuální počasí přímo pro město Brzezinka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
