Aktuální počasí Bougaa
Aktuální počasí přímo pro město Bougaa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
