- Počasí
- Írán
- Razavi Khorasan
- Borselān-e ‘Olyā
Aktuální počasí Borselān-e ‘Olyā
Aktuální počasí přímo pro město Borselān-e ‘Olyā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
