- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Boronda
Aktuální počasí Boronda
Aktuální počasí přímo pro město Boronda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 12°C |
