Aktuální počasí Bogza
Aktuální počasí přímo pro město Bogza. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
