- Počasí
- Jamajka
- St. Elizabeth
- Black River
Aktuální počasí Black River
Aktuální počasí přímo pro město Black River. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 27°C |
