- Počasí
- Německo
- North Rhine-Westphalia
- Beckum
Aktuální počasí Beckum
Aktuální počasí přímo pro město Beckum. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
