- Počasí
- Afghánistán
- Kandahar
- Bāwa’ray
Aktuální počasí Bāwa’ray
Aktuální počasí přímo pro město Bāwa’ray. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 15°C |
