- Počasí
- Irák
- Sulaymaniyah
- Barepan
Aktuální počasí Barepan
Aktuální počasí přímo pro město Barepan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
