- Počasí
- Portoriko
- Barceloneta
- Barceloneta
Aktuální počasí Barceloneta
Aktuální počasí přímo pro město Barceloneta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zpětný proud
Platí do 2. 4. (18:00)
Silný příboj
Platí do 2. 4. (18:00)
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 25°C |
