- Počasí
- Afghánistán
- Daykundi
- Band-e Tālah
Aktuální počasí Band-e Tālah
Aktuální počasí přímo pro město Band-e Tālah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | -15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
