- Počasí
- Thajsko
- Chiang Rai
- Ban Mae Chan Talat
Aktuální počasí Ban Mae Chan Talat
Aktuální počasí přímo pro město Ban Mae Chan Talat. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 34°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
