- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Bakum
Aktuální počasí Bakum
Aktuální počasí přímo pro město Bakum. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
