Aktuální počasí Bāgh
Aktuální počasí přímo pro město Bāgh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -5°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 3°C |
