Aktuální počasí As Sā’ilah al Ḩamra’
Aktuální počasí přímo pro město As Sā’ilah al Ḩamra’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 19°C |
