- Počasí
- Spojené státy americké
- Missouri
- Archie
Aktuální počasí Archie
Aktuální počasí přímo pro město Archie. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňové ohrožení
Platí do 3. 4. (03:30)
Povodňová pohotovost
Platí do 2. 4. (13:00)
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 12°C |
