Aktuální počasí An Nakhlāt
Aktuální počasí přímo pro město An Nakhlāt. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 24°C |
