- Počasí
- Rusko
- Mariy-El Republic
- Aleyevo
Aktuální počasí Aleyevo
Aktuální počasí přímo pro město Aleyevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -19°C |
| Normál: | -1°C |
