Aktuálně o počasí
-
12. 5. 2024
Předpověď počasí – Departamento de Caaguazú
Pro jaké město hledáte předpověď
Seznam měst
A
Alemán Cué
Angu’á Retá
Asentamiento Constitución
Asentamiento Jóvenes Unidos
Asentamiento Jurumi
Asentamiento Paraíso
Asentamiento San José
Asentamiento Santa Lucía
Asentamiento Villa Jardín
B
Baez Ñu
Balcón Ovetense
Barrio Yguazú
Boquerón
Boquerón
C
Caacupé
Caacupé
Caaguazú
Caaty-Mí
Cabaña San Antonin
Calle Giménez
Calle Itacurubí
Campo Caaguazú
Campo-Í
Campo Leiva-í
Campo Mburicá
Campo Paso Itá
Campo Plácido
Cañada
Cañada Ñupy
Capitán Kué
Capitán Roa
Carayaó
Carpa Cué
Cerrito Ruguá
Cerro Cué
Cerro Saijhú
Cerro Saingó
Colonia Cerro Corá
Colonia Doctor Juan Ramón Chávez
Colonia Doctor Juan Ramón Chávez
Colonia General Alfredo Stroessner
Colonia José Domingo Ocampo
Colonia Juan Sinforiano Bogarín
Colonia María Auxiliadora
Colonia Mbururú-Py
Colonia Santo Domingo de Guzmán
Colonia Serafíni
Colonia Tayaó
Colonia Walter Insfrán
Colonización Militar General Alfredo Stroessner
Compañía Aguada
Compañía Aguapety
Compañía Alvarez Potrero
Compañía Boquerón
Compañía Caaguy-Cupé
Compañía Campo Flores
Compañía Cañada
Compañía Capillita
Compañía Carachi
Compañía Cariy Cañada
Compañía Cariy Potrero
Compañía Cerro Pytá
Compañía Coreano
Compañía Correntina
Compañía Costa Chajhá
Compañía Costa Ybaté
Compañía Cuarta Línea
Compañía Curucáu
Compañía Curupa y Carape
Compañía Doncella
Compañía Empalado
Compañía Guajhó
Compañía Guardia Cue
Compañía Guayaki-Cuá
Compañía Guazu-rá-í
Compañía Guazú-ray
Compañía Guyraungua
Compañía Hilario Cué
Compañía Chaco-I
Compañía Chachi
Compañía Invernada
Compañía Itacuai
Compañía Jhuguá Verde
Compañía Jhú-Ybará
Compañía Laboqui
Compañía Laguna Pyta
Compañía La Novia
Compañía Lopez
Compañía Machaín Cué
Compañía Maracaná
Compañía Mboicaé
Compañía Monte Alto-Í
Compañía Natiúry
Compañía Natiu’rý Guazú
Compañía Noguiero-Cué
Compañía Ñuabiyú
Compañía Ollaruguá
Compañía Piquete Cué
Compañía Piray
Compañía Piri Poty
Compañía Potrerito
Compañía Potrero Bulión
Compañía Potrero Cora
Compañía Potrero Jardín
Compañía Potrero Santo Domingo
Compañía Puentesita
Compañía Puerto
Compañía Ramonita
Compañía San Agustin
Compañía San Antonio
Compañía San Antonio
Compañía San Antonio
Compañía San Antonio
Compañía San Antonio Mi
Compañía San Isidro
Compañía San Luis
Compañía San Luis
Compañía San Miguel
Compañía San Rafael
Compañía Santa Ana
Compañía Santa Domingo
Compañía Santa Rosa
Compañía Santa Rosa
Compañía Santo Domingo
Compañía Sati
Compañía Segunda Línea
Compañía Tacuapi-Guazú
Compañía Tacuapi-Í
Compañía Tarobai
Compañía Tarumá
Compañía Taruma Í
Compañía Tercera Línea
Compañía Teyupá
Compañía Torín-Cue
Compañía Toro-Acá
Compañía Trapiche-Cue
Compañía Tuyú-Ruguá
Compañía Vataity
Compañía Yacaré
Compañía Yacú
Compañía Yatai
Compañía Yatai
Compañía Ybú
Compañía Ybyrá Catú
Compañía Ybyra Pocá
Compañía Ytaú
Compañía Yuquyry
Compañía Yuquyry
Compañía Zanja Jhú
Compañía Zanja Moroti
Compañía Zanja Pé
Compañía Zanja Pé
Comunidad Indigena Mandu’a Ra
Corazón de Jesús
Coronel Oviedo
Curuzú Lorenzo
D
Deposito Cué
Doctor Cecilio Báez
Doctor Juan Manuel Frutos
E
El Paraíso
Establecimiento Cangüé-ry
Establecimiento Yguazú
Estanacia Carla María
Estancia Cabayú Ra’ý
Estancia Marín-cué
Estancia Tarumá
Estero Chase Cué
F
Fátima
Fracción Bella Vista
Fracción Ciudadela
Fracción Mandyju
Fracción Yvyraty
G
General Díaz
Gorgoño Cué
Guavirá
Guavirá
Guayaybí
Ch
Chapiré
I
Ilería
Inmaculada Concepción
Isla Carapá
Isla Guazú
J
Jhuguá Guazú
Jhuguá Poí
José Alfonso Godoy
José Domingo Ocampos
Juan Latín
K
Ka’aguy Rory
L
Laguna Pytá
Laguna Verá
La Pastora
M
María Auxiliadora
María Auxiliadora
María Auxiliadora
María Auxiliadora
María Elva
Mariscal Francisco Solano López
Mbutuý
N
Niño Jesús
Nuestra Señora Aparecida
Nueva Londres
Ñ
Ñupy
P
Paraíso Cué
Paraje Guazú
Patiño Cué
Peguajó
Potrero Biyú
Potrero Cai-Bó
Potrero Comisaría Cué
Potrero Guayaquí
Potrero Guazú
Potrero Guazú
Potrero Kué
Puerto Ysaú
Puesto Potrero Vaí
Punta Itá
R
Regimiento de Infantería Tres Corrales
Regimiento de Infantería Tres Corrales
Repatriación
R. I. Tres Corrales
S
Sagrado Corazón de Jesús
Salmena Cué
Sánchez Kué
San Joaquín
San José
San José de los Arroyos
San Ramón
Santa María
Santa Rosa del Mbutuy
Santo Domingo de Guzmán
Sarandí
Simón Bolívar
T
Tacay Cué
Takuru-Fracción Don Tomás
Tembiaporá
Tereré
Tierras de Guyraunguá
Torín
Tororó
Tororó
Tuju Pukú
Tuju Pukú Punta
V
Vaquería
Villa Constitución
Y
Yacaré
Ybypytá
Ybýpytá-mí
Ybyrá Peteí
Yhú
Yhú
Ypytá
Yvu