Měsíční výhled počasí

12.7.2012

Ke konci července se bude opět oteplovat.

Měsíční výhled počasí

Druhá dekáda července bude polojasná až oblačná, občas až zatažená s přeháňkami, ojediněle i s bouřkami. Nejnižší noční teploty budou klesat 15 až 9 °C, přechodně až k 5 °C. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat v rozmezí 18 až 24 °C.

V poslední třetině července bude polojasno až oblačno, při zvětšené oblačnosti místy přeháňky nebo i bouřky. Nejnižší noční teploty čekáme zpočátku 15 až 9 °C, později 20 až 14 °C. Nejvyšší denní teploty stoupnou na 21 až 27 °C, postupně na 25 až 31 °C.

První třetina srpna bude zpočátku oblačná, místy s přeháňkami, místy s bouřkami. Přechodně bude i polojasno. Nejnižší noční teploty znovu klesnou na 15 až 9 °C. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat v rozmezí 20 až 26 °C, zpočátku až kolem 30 °C.

Upozorňujeme čtenáře, že se jedná pouze o nejčerstvější výhled počasí. Nikdo proto nemůže se stoprocentní zárukou slíbit, že za 30 dní skutečně bude tak, jak aktuální výhled slibuje. Ale to je ostatně celkem známá skutečnost.

ČHMÚ, MP, meteocentrum.cz

Používáme cookies za účelem personalizace webu, reklamy a zlepšení našich služeb. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK